MOMDER
Genel Merkezi

Maliye Okulu Mezunları Derneği Genel Merkezi 2023-2025 Dönemi Olağan Genel Kurulunu 17 Nisan 2023 tarihinde Dernek Lokalinde gerçekleştirdi.

Yönetim Kurulu

Maliye Okulu Mezunları Derneği Genel Merkezimizin Olağan Genel Kurulu 17 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 11:00’de Dernek merkezinde  (Konur Sok.  Kızılay/Ankara) adresinde gerçekleştirildi. 

Toplantı sonucunda 2023-2026 döneminde görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet KAYA güven tazeleyerek Nurten ÇUKUR, Mesut KULLAR, Ersan BAŞKAYA,  Kemal Murat KIRMIZIGÜL, Hakan DİLAVER ve Buğra YEGÜL’den oluşan mevcut yönetim kurulu ile Ahmet ÖZDEMİR, Ayhan ERKARA ve Seyit YILMAZ’dan oluşan denetim kurulunun devamına karar verildi.

Olağan Genel Kurul toplantımıza katılarak Maliye Okulu ruhunu yaşatan, mazeretleri nedeniyle katılamayıp yüreği bizlerle olan  mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez Etkinlikleri

2011 Balo

Geleneksel MOMDER Balosu Ankara HiltonSA

2016 Ulus Toplantıları

A short description of the benefit.

2017 Balo

Barolar Birliği Litai Konukevi

2023 Balo

Barolar Birliği Litai Konukevi

Mezunlarımız Diyor ki;

“Maliye Okulu mezunu olarak isteğimiz, yapılan bu yanlışlığın düzeltilmesi ve Okulumuzun açılarak bilgili, Devletin çıkarını her şeyin üstünde tutan, yolsuzluğa ve kanunsuzluğa karşı koyacak çekirdekten maliyeci yetiştirmek için Maliye Okuluna sahip çıkma görevi düşmektedir. ”
Av. Mehmet KAYA
“14- 17 yaşlarımdaki Maliye Okulu yıllarım geldi aklıma. Atlantik kıyısına yakın Bario Alto’daki barlar sokağı başında, üşütücü rüzgâr beni o ana geri getirmişti, dışarıdaydım, okulun dışarısında. Üşüyordum. Çantamdan atkımı çıkardım boynuma sarıverdim, ısınıvermiştim hemen."
Ahmet KAYA
“Bizler okulumuzu özlemle arıyoruz. Bu yolda atılan adımları görüyoruz. Önümüzdeki süreç neler getirir bilemiyorum ancak tüm mezunlarımızın bu yolda takımlarına sahip çıkmalarını istiyorum. Biz 1. Lig’e çıktığımızda vazım çıktığı kadar MALİYE OKULU diye bağıracağım."
Ersan BAŞKAYA