Mersin MOMDER

Mersin Maliye Okulu Mezunları Derneği, 6 Şubat 2023 tarihinde başlayan depremler sonrasında depremzede mezunlarımıza okul ruhuyla ulaştı.

Yönetim Kurulu

Mersin Maliye Okulu Mezunları Derneği Olağan Genel Kurul toplantısını 25 Mart 2022 Cumartesi günü saat 11:00’de  gerçekleştirdi. 

Toplantı sonucunda 2022-2025 döneminde görev yapmak üzere Yönetim Kuruluna Hasan BOZKURT, Elif BÖŞDÜR DARUĞA , Esin YILMAZ, Mehmet TEMİZKAN ve Rafet ÖZER; Denetim Kuruluna Ahmet KAVAK, Faruk DOĞAN ve Bülent ÇAĞLAYAN seçildi.

Olağan Genel Kurul toplantımıza katılarak Maliye Okulu ruhunu yaşatan, mazeretleri nedeniyle katılamayıp yüreği bizlerle olan  mezunlarımıza teşekkür ediyoruz.

Mersin Etkinlikleri

Secret Garden

A short description of the benefit.

Les Ambassadors

A short description of the benefit.

Hidiv Kasrı

A short description of the benefit.

Maria'nın Bahçesi

A short description of the benefit.

Mezunlarımız Diyor ki;

“Maliye Okulu mezunu olarak isteğimiz, yapılan bu yanlışlığın düzeltilmesi ve Okulumuzun açılarak bilgili, Devletin çıkarını her şeyin üstünde tutan, yolsuzluğa ve kanunsuzluğa karşı koyacak çekirdekten maliyeci yetiştirmek için Maliye Okuluna sahip çıkma görevi düşmektedir. ”
Av. Mehmet KAYA
“Bizler okulumuzu özlemle arıyoruz. Bu yolda atılan adımları görüyoruz. Önümüzdeki süreç neler getirir bilemiyorum ancak tüm mezunlarımızın bu yolda takımlarına sahip çıkmalarını istiyorum. Biz 1. Lig’e çıktığımızda vazım çıktığı kadar MALİYE OKULU diye bağıracağım."
Ersan BAŞKAYA
“14- 17 yaşlarımdaki Maliye Okulu yıllarım geldi aklıma. Atlantik kıyısına yakın Bario Alto’daki barlar sokağı başında, üşütücü rüzgâr beni o ana geri getirmişti, dışarıdaydım, okulun dışarısında. Üşüyordum. Çantamdan atkımı çıkardım boynuma sarıverdim, ısınıvermiştim hemen."
Ahmet KAYA

Mersin'den Haberler

Mersin Maliye Okulu Mezunları Derneğinden